دکتر محمدهادی قیومی » جراحی ها » جوانسازی جنسی در آقایان
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

جوانسازی جنسی در آقایان

امروزه با توجه به پیشرفت عظیمی که در علم پزشکی رخ داده است می توان با استفاده از جدیدترین دستگاه های دنیا آقایان به نتیجه ای مطلوبی که از ظاهر دستگاه تناسلی خود دارند برسند و هم چنین جراح زیبایی مردان که متخصص اورولوژیست می باشد آن ها را در این امر یاری می کند. در ادامه به بررسی بیشتر نحوه و چگونگی انجام عمل های جوانسازی جنسی در مردان نیز می پردازیم.

۰۲:۰۸
truncate dir-rtl

جوانسازی جنسی آقایان

جوانسازی جنسی در مردان چیست

همانطور که می دانید بنا به دلایل متعددی فرهنگی و در مورد انواع اختلالات و زیبایی ناحیه تناسلی مردان زیاد حرفی به میان نمی آید. البته اهمیت بسیاری در حفظ روابط زناشویی در بین زوجین دارد پس با نگاهی عمیق به این موضوع می پردازیم. ناتوانی جنسی ممکن است به گونه های گوناگونی در آقایان شامل ناهنجاری های در ساختمان دستگاه تناسلی یا اختلال در عملکرد اندام وابسته به آن می باشد. با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است این اختلالات ممکن است بنا به دلایل ژنتیکی یا اتفاقات در گذر زمان زندگی باشد. جالب است بدانید که بیشترین میزان نارضایتی های روابظ جنسی از همین ناتوانی جنسی مردان نشات می گیرد و همینطور آقایانی که با بیماری های ادراری نیز درگیر هستند که اولین اقدام در جهت رفع این مشکل درمان بیماری های سیستم ادراری است که توسط بهترین متخصص اورولوژی در اهواز انجام می شود.

روش های انجام جوانسازی جنسی در آقایان

جوانسازی جنسی آقایان در روش های مختلفی انجام می شود که روشهای معمول و پرطرفدار را در ادامه بررسی می کنیم:

جوانسازی جنسی با دستگاه ارکتوفیکس

با ارکتوفیکس نبض رابطه در دستان توست

برای آقایان فکر به رابطه جنسی در سنین پایین و حتی قبل از سن بلوغ آغاز می شود، بنابراین توانایی جنسی در مردان از اهیمت بالایی برخوردار است، این توانایی و کارکردهای فردی، خانوادگی و اجتماعی آن، تا آنجا ریشه دوانیده است که در شرق دور، گروهی، دستگاه جنسی مردانه را می پرستیدند. به باور ایشان، مردانگی عهده دار باروری و گسترش جامعه بوده است. اما هرچند پیشینه ی ناتوانی های جنسی، به غارنشینی باز می گردد، هنوز درمان مناسب و کارآمدی برای مردان در دسترس نداریم. انرژی ارکتوفیکس این بار به شکلی دیگر و برای آقایان به کار گرفته می شود تا شادی و کامروایی را برای خانواده ها به ارمغان آورد.

جوانسازی جنسی آقایان با ارتوفیکس

جوانسازی آلت تناسلی

به این معنا که عملکرد آلت تناسلی در زمان برقراری رابطه جنسی قوی تر گردد. جوانسازی باعث ایجاد نعوظ کامل تر و حس قوی تر با ایجاد خون رسانی بیشتر، تقویت عضلات ناحیه و تحریک اعصاب حسی این ناحیه شده و رضایتمندی فرد را از رابطه جنسی بالاتر می برد.

دستگاه پیشرفته ارکتوفیکس می تواند به خوبی این توان را در آقایان محترم ایجاد نماید.

جوانسازی الت تناسلی مردان

نحوه عملکرد دستگاه ارکتوفیکس


برای استفاده از این نوع تکنولوژی نوین در داخل مطب از هیچ گونه مواد بیهوشی یا بی حسی موضعی استفاده نمی شود و به صورت کاملا ایمن و بدون عوارض عملکرد مثبتی ارائه می دهد به طوری که بر خلاف باور عموم افراد حتی تاثیری هم در جریان خون سیستمیک ندارد چرا که در ارکتوفیکس هیچ گونه ماده شیمیایی وارد خون و سایر بافت های بدن نمی کند و همینطور است که اثر مخربی بر روی سیستم بدن ندارد.

بهتر است بدانید که دستگاه ارکتوفیکس قابلیت استفاده مکرر از آن بدون ایجاد عادت در بدن را دارد، علاوه بر آن با هر بار استفاده از آن تاثیری بیشتری از آن مشاهده می کنید پس می توانید آن را به صورت پکیج یک یا جلسه ای انتخاب کنید و در طی بازه زمانی مورد نظر توسط اورولوژیست خود انجام دهید.

سایر اقدامات جوانسازی جنسی در مردان


از دیگر مواردی که برای جوانسازی جنسی مردان انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش طول قطر آلت تناسلی با روش تزریق چربی و ژل

اکثر مردان مایلند آلت تناسلی بزرگ تری داشته باشند. در حالیکه طبق مطالعات انجام شده، بیشتر زنان واقعاً از طول آلت تناسلی همسر خود ناراحت نیستند. حقایق جالبی وجود دارد که باید در مورد اندازه آلت تناسلی بدانید. اکثر زنان از اندازه آلت تناسلی همسر خود راضی هستند، در حالی که مردان طور دیگری فکر میکنند. چیزی که بیشتر از طول آلت برای زنان مهم است، قطر آلت تناسلی همسرشان است. تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان یا تزریق چربی، از جمله روش هایی هستند که به منظور افزایش طول و قفطر آلت کاربرد دارند.

درمان ناتوانی جنسی

ناتوانی جنسی زمانی است که مرد در نعوظ یا حفظ آن مشکل دارد. ناتوانی جنسی به عنوان اختلال نعوظ یا E.D نیز شناخته می شود. مطالعات اخیر نشان می دهد که ناتوانی جنسی مشکلی بسیار شایع تر از آن چیزی است که قبلاً تصور می شد. بسیاری از مردان جوان ممکن است با مشکل نعوظ مواجه شوند و تا دو سوم مردان در مقطعی از زندگی خود دچار ناتوانی جنسی می شوند. مطالعات اخیر همچنین درک ما را در مورد علت ابتلای مردان به ناتوانی جنسی تغییر داده است. در حالی که زمانی اعتقاد بر این بود که مشکلات روانی علت اصلی هستند، اما اکنون می‌دانیم که عوامل پزشکی – مانند جریان خون ضعیف، آسیب عصبی، و عوارض جانبی داروها – در اکثر مردان نقش مهمی دارند. مهمتر از آن، چندین داروی جدید برای ناتوانی جنسی در دهه گذشته ساخته شده است. این داروها راه های مختلفی را برای بهبود عملکرد نعوظ به مردان ارائه می دهند.

این مقاله به شما کمک می‌کند تا بفهمید چه درمان‌هایی برای ناتوانی جنسی در دسترس هستند و به شما کمک می‌کند بفهمید کدام درمان ممکن است برای شما بهتر باشد. به خاطر داشته باشید که مردان مبتلا به ناتوانی جنسی مستحق ارزیابی توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی هستند. هدف ما ارائه اطلاعات مفید در زمانی است که شما در انتظار ارزیابی بیشتر هستید، یا به آنچه ممکن است قبلاً در ملاقات با پزشک آموخته اید بیافزایید. به یاد داشته باشید که این مقاله جایگزین توصیه های پزشک شما نیست.

سخن پایانی


با کمک بهترین اورولوژیست در شهر محل سکونت تان، لذت، جذابیت را به رابطه جنسی تان باز گردانید و از انجام هر گونه عملی در جهت زیبایی ظاهری اندام تناسلی خود هراسی نداشته باشید.

دکتر هادی قیومی

دکتر هادی قیومی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و دستگاه تناسلی (نازایی) فارغ التحصیل از دانشگاه تهران
برچسب ها:

مقالات مرتبط

درمان اختلال نعوظ در مردان با روش قطعی

درمان اختلال نعوظ در مردان با روش قطعی

درمان اختلال نعوظ نه تنها باعث بهبود روابط زناشویی می‌شود بلکه می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس و کیفیت زندگی کمک کند. بنابراین، آگاهی از روش‌های مختلف درمانی امری ضروری است. اختلال در نعوظ اگر به صورت مکرر رخ دهد، می تواند نشانه مشکلی در سلامت فرد باشد که نیاز به...

درمان کجی آلت تناسلی مردان

درمان کجی آلت تناسلی مردان

کجی آلت تناسلی چیست و چگونه ایجاد می شود؟ علت کج شدن آلت تناسلی مردان چیست؟ درمان کجی آلت تناسلی از چه راه هایی صورت می گیرد؟ درمان کجی آلت تناسلی با طب سنتی امکان پذیر است؟ جراحی کجی آلت تناسلی چه عوارضی دارد؟ هزینه درمان کجی آلت تناسلی به چه صورتی محاسبه می شود؟‌...

تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان

تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان

تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان یکی از اقداماتی است که به عنوان روشی برای افزایش سایز و قطر آلت تناسلی شناخته میشود. اگرچه یکی از کاربردهای تزریق ژل، افزایش حجم و سایز است، ولی در واقع با تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان، امکان برطرف نمودن برخی از اختلالات و مشکلات نعوظ...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *