دکتر محمدهادی قیومی » جراحی ها » جوانسازی جنسی در آقایان
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

جوانسازی جنسی در آقایان

امروزه با توجه به پیشرفت عظیمی که در علم پزشکی رخ داده است می توان با استفاده از جدیدترین دستگاه های دنیا آقایان به نتیجه ای مطلوبی که از ظاهر دستگاه تناسلی خود دارند برسند و هم چنین جراح زیبایی مردان که متخصص اورولوژیست می باشد آن ها را در این امر یاری می کند. در ادامه به بررسی بیشتر نحوه و چگونگی انجام عمل های جوانسازی جنسی در مردان نیز می پردازیم.

جوانسازی جنسی در مردان چیست


همانطور که می دانید بنا به دلایل متعددی فرهنگی و در مورد انواع اختلالات و زیبایی ناحیه تناسلی مردان زیاد حرفی به میان نمی آید. البته اهمیت بسیاری در حفظ روابط زناشویی در بین زوجین دارد پس با نگاهی عمیق به این موضوع می پردازیم. ناتوانی جنسی ممکن است به گونه های گوناگونی در آقایان شامل ناهنجاری های در ساختمان دستگاه تناسلی یا اختلال در عملکرد اندام وابسته به آن می باشد. با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است این اختلالات ممکن است بنا به دلایل ژنتیکی یا اتفاقات در گذر زمان زندگی باشد. جالب است بدانید که بیشترین میزان نارضایتی های روابظ جنسی از همین ناتوانی جنسی مردان نشات می گیرد و همینطور آقایانی که با بیماری های ادراری نیز درگیر هستند که اولین اقدام در جهت رفع این مشکل درمان بیماری های سیستم ادراری است که توسط بهترین متخصص اورولوژی در اهواز انجام می شود.

روش های انجام جوانسازی جنسی در آقایان


جوانسازی جنسی آقایان در روش های مختلفی انجام می شود که روشهای معمول و پرطرفدار را در ادامه بررسی می کنیم:

جوانسازی جنسی با دستگاه ارکتوفیکس

با ارکتوفیکس نبض رابطه در دستان توست

برای آقایان فکر به رابطه جنسی در سنین پایین و حتی قبل از سن بلوغ آغاز می شود، بنابراین توانایی جنسی در مردان از اهیمت بالایی برخوردار است، این توانایی و کارکردهای فردی، خانوادگی و اجتماعی آن، تا آنجا ریشه دوانیده است که در شرق دور، گروهی، دستگاه جنسی مردانه را می پرستیدند. به باور ایشان، مردانگی عهده دار باروری و گسترش جامعه بوده است. اما هرچند پیشینه ی ناتوانی های جنسی، به غارنشینی باز می گردد، هنوز درمان مناسب و کارآمدی برای مردان در دسترس نداریم. انرژی ارکتوفیکس این بار به شکلی دیگر و برای آقایان به کار گرفته می شود تا شادی و کامروایی را برای خانواده ها به ارمغان آورد.

جوانسازی جنسی آقایان با ارتوفیکس

جوانسازی آلت تناسلی

به این معنا که عملکرد آلت تناسلی در زمان برقراری رابطه جنسی قوی تر گردد. جوانسازی باعث ایجاد نعوظ کامل تر و حس قوی تر با ایجاد خون رسانی بیشتر، تقویت عضلات ناحیه و تحریک اعصاب حسی این ناحیه شده و رضایتمندی فرد را از رابطه جنسی بالاتر می برد.

دستگاه پیشرفته ارکتوفیکس می تواند به خوبی این توان را در آقایان محترم ایجاد نماید.

جوانسازی الت تناسلی مردان

نحوه عملکرد دستگاه ارکتوفیکس


برای استفاده از این نوع تکنولوژی نوین در داخل مطب از هیچ گونه مواد بیهوشی یا بی حسی موضعی استفاده نمی شود و به صورت کاملا ایمن و بدون عوارض عملکرد مثبتی ارائه می دهد به طوری که بر خلاف باور عموم افراد حتی تاثیری هم در جریان خون سیستمیک ندارد چرا که در ارکتوفیکس هیچ گونه ماده شیمیایی وارد خون و سایر بافت های بدن نمی کند و همینطور است که اثر مخربی بر روی سیستم بدن ندارد.

بهتر است بدانید که دستگاه ارکتوفیکس قابلیت استفاده مکرر از آن بدون ایجاد عادت در بدن را دارد، علاوه بر آن با هر بار استفاده از آن تاثیری بیشتری از آن مشاهده می کنید پس می توانید آن را به صورت پکیج یک یا جلسه ای انتخاب کنید و در طی بازه زمانی مورد نظر توسط اورولوژیست خود انجام دهید.

سایر اقدامات جوانسازی جنسی در مردان


از دیگر مواردی که برای جوانسازی جنسی مردان انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش طول قطر آلت تناسلی با روش تزریق چربی و ژل

اکثر مردان مایلند آلت تناسلی درازی داشته باشند که باعث می‌شود در طول زمان فرآیند فکرشان را کاهش دهد. آیا می‌دانستید که بیشتر زنان واقعاً از طول آلت تناسلی خود ناراحت نیستند. در اینجا حقایق جالبی وجود دارد که باید در مورد اندازه آلت تناسلی بدانید. اکثر زنان از هر اندازه ای از آلت تناسلی همسر خود راضی هستند، در حالی که مردان اینطور نیستند. با این حال، ضخامت آلت تناسلی برای زنان مهم است.

  • اکثر مردان معتقدند که آلت تناسلی کوچکتری دارند.
  • طول متوسط ​​آلت تناسلی شما بین ۵.۱ تا ۶.۳ سانتی متر است.
  • میانگین ضخامت آلت تناسلی ۴.۷ سانتی متر است.

درمان ناتوانی جنسی


ناتوانی جنسی زمانی است که مرد در نعوظ یا حفظ آن مشکل دارد. ناتوانی جنسی به عنوان اختلال نعوظ یا E.D نیز شناخته می شود. مطالعات اخیر نشان می دهد که ناتوانی جنسی مشکلی بسیار شایع تر از آن چیزی است که قبلاً تصور می شد. بسیاری از مردان جوان ممکن است با مشکل نعوظ مواجه شوند و تا دو سوم مردان در مقطعی از زندگی خود دچار ناتوانی جنسی می شوند. مطالعات اخیر همچنین درک ما را در مورد علت ابتلای مردان به ناتوانی جنسی تغییر داده است. در حالی که زمانی اعتقاد بر این بود که مشکلات روانی علت اصلی هستند، اما اکنون می‌دانیم که عوامل پزشکی – مانند جریان خون ضعیف، آسیب عصبی، و عوارض جانبی داروها – در اکثر مردان نقش مهمی دارند. مهمتر از آن، چندین داروی جدید برای ناتوانی جنسی در دهه گذشته ساخته شده است. این داروها راه های مختلفی را برای بهبود عملکرد نعوظ به مردان ارائه می دهند.

این مقاله به شما کمک می‌کند تا بفهمید چه درمان‌هایی برای ناتوانی جنسی در دسترس هستند و به شما کمک می‌کند بفهمید کدام درمان ممکن است برای شما بهتر باشد. به خاطر داشته باشید که مردان مبتلا به ناتوانی جنسی مستحق ارزیابی توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی هستند. هدف ما ارائه اطلاعات مفید در زمانی است که شما در انتظار ارزیابی بیشتر هستید، یا به آنچه ممکن است قبلاً در ملاقات با پزشک آموخته اید بیافزایید. به یاد داشته باشید که این مقاله جایگزین توصیه های پزشک شما نیست.

سخن پایانی


با کمک بهترین اورولوژیست در شهر محل سکونت تان، لذت، جذابیت را به رابطه جنسی تان باز گردانید و از انجام هر گونه عملی در جهت زیبایی ظاهری اندام تناسلی خود هراسی نداشته باشید.

دکتر هادی قیومی

دکتر هادی قیومی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و دستگاه تناسلی (نازایی) فارغ التحصیل از دانشگاه تهران
برچسب ها:

مقالات مرتبط

درمان قطعی ناتوانی جنسی مردان

درمان قطعی ناتوانی جنسی مردان

ناتوانی جنسی در آقایان تاثیرات مخربی بر زندگی زناشویی خواهد داشت که قابل کتمان نیست. لازم است در این بحث مهم و حیاتی شرم و خجالت را کنار بگذارید و برای درمان آن کاری بکنید.

افزایش طول و قطر آلت تناسلی

افزایش طول و قطر آلت تناسلی

احتمالا انجام افزایش طول و قطر آلت تناسلی برایتان غیر ممکن به نظر برسد. افزایش طول و قطر آلت تناسلی برای اولین بار در ایران توسط یک پزشک متخصص اورولوژی…

درمان ناباروری در مردان

درمان ناباروری در مردان

درمان ناباروری در مردان قبل از هرچیز بستگی به این دارد که چه عاملی باعث ناباروری شده است؟! بسیاری از مشکلات را می توان با دارو یا روش های مختلف جراحی برطرف کرد. درمان ناباروری مردان، مجموعه اقداماتی است که انجام میشود تا مردان بتوانند نقش خود را در بارداری، به صورت...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *