مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان

تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان یکی از اقداماتی است که به عنوان روشی برای افزایش سایز و قطر آلت تناسلی شناخته میشود. اگرچه یکی از کاربردهای تزریق ژل، افزایش حجم و سایز است، ولی در واقع با تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان، امکان برطرف نمودن برخی از اختلالات و مشکلات نعوظ نیز وجود دارد. همین مزیت باعث میشود آقایانی که دچار اختلال نعوظ هستند و یا به دلیل کوچک بودن اندام تناسلی، کیفیت ایده آل خود را از روابط جنسی به دست نمی اورند، با صرف هزینه بسیار کمتر از عمل جراحی، وضعیت خود را به طور چشمگیری بهبود بخشند. 

در این مقاله توضیحات لازم درباره چگونگی تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان، مزایا و عوارض احتمالی آن صحبت کرده ایم.

تزریق ژل به آلت تناسلی مردان چیست؟

همانطور که احتمالا میدانید، در فرآیند تزریق ژل به آلت، از طریق تزریق ژل هایی که معمولا بر پایه هیالورونیک اسید هستند به افزایش سایز آلت تناسلی مردان و بهبود نعوظ، کمک میشود. هیالورونیک اسید به طور طبیعی در بدن وجود داشته و به همین دلیل جذب و پذیرش ژل ها توسط بدن به خوبی صورت خواهد گرفت. 

نحوه تزریق ژل به آلت تناسلی آقایان

پروسه تزریق ژل به اندام تناسلی مردان، یک اقدام سرپایی محسوب میشود که در حدود ۳۰ الی ۶۰ دقیقه زمان نیاز دارد. قبل از انجام، برای مراجعه کننده از بیحسی موضعی استفاده میشود تا در حین تزریق درد زیادی احساس نشود. میزان تعیین شده ژل، توسط سوزن های ظریف به ناحیه مورد نظر تزریق میگردد. در این شیوه که به عنوان تکنیک میکروکانولا شناخته میشود، در محل تزریق کبودی یا التهاب غیر طبیعی اتفاق نخواهد افتاد.

تزریق ژل به آلت برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی تمام آقایان افزایش حجم و سایز آلت تناسلی را امری خوشایند و حائز اهمیت تلقی میکنند. همانطور که میدانید به دنبال تحقق بخشیدن به این خواسته، روش های متنوع و متعددی شکل گرفته و محصولات زیادی نیز تولید و عرضه شده است. برخورداری از طول و قطر مناسب تاثیر زیادی بر اعتماد بنفس آقایان در سکس داشته و به همین ترتیب میتواند لذت بیشتری را در روابط جنسی برای آنها و همچنین شریک جنسی آنها به دنبال داشته باشد.

به طور کلی افراد زیر میتوانند از مزایای تزریق ژل به آلت بهره مند شوند:

  • افرادی که به دلیل اختلالات نعوظ و انزال در زندگی زناشویی خود با مشکل مواجه شده اند.
  • افرادی که به طور مادرزادی آلت تناسلی کوچکی دارند.
  • افرادی که علیرغم نیاز به جراحی، ترجیح میدهند از روش های کم تهاجمی تر استفاده کنند.

اگرچه این روش در گروه اقدامات کم تهاجمی طبقه میشود؛ با این وجود نیاز به مشاوره، تایید و صلاحدید پزشک دارد. زیرا خیلی وقت ها، آقایان نیازی به افزایش سایز آلت نداشته و صرفا به دلیل تصویر ذهنی غیر واقعی، تصمیم به تزریق ژل آلت تناسلی می گیرند.

دکتر هادی قیومی

دکتر هادی قیومی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و دستگاه تناسلی (نازایی) فارغ التحصیل از دانشگاه تهران
برچسب ها:

مقالات مرتبط

جوانسازی جنسی در آقایان

جوانسازی جنسی در آقایان

امروزه با توجه به پیشرفت عظیمی که در علم پزشکی رخ داده است می توان با استفاده از جدیدترین دستگاه های دنیا آقایان به نتیجه ای مطلوبی که از ظاهر دستگاه تناسلی خود دارند برسند و هم چنین جراح زیبایی مردان که متخصص اورولوژیست می باشد آن ها را در این امر یاری می کند. در...

افزایش طول و قطر آلت تناسلی

افزایش طول و قطر آلت تناسلی

احتمالا انجام افزایش طول و قطر آلت تناسلی برایتان غیر ممکن به نظر برسد. افزایش طول و قطر آلت تناسلی برای اولین بار در ایران توسط یک پزشک متخصص اورولوژی…

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *